Archiwa: Speakers

nepal
Budujemy Szkołę w Nepalu
Budujemy Szkołę w Nepalu Odbudowa szkoły w Nepalu BIO 25 kwietnia 2015 roku ogromne trzęsienie ziemi zniszczyło Nepal, jeden z najbiedniejszych krajów świata. Poznański podróżnik Maciej Pastwa, kilka dni po trzęsieniu, dotarł do wsi Bakrang-6 w dystrykcie Gorkha, oddalonej o 50 km od epicentrum. Wraz ze Stowarzyszeniem "Lepszy Świat" postanowił odbudować zniszczoną szkołę, do której...
Bio Details →
Oktawave
OKTAWAVE
OKTAWAVE Chmura obliczeniowa, lepsza niż inne. BIO W Oktawave wierzymy, że chmura obliczeniowa zmienia i będzie zmieniała oblicze współczesnego świata. Wierzymy, że użytkownicy zanurzeni w rzeczywistości nowych technologii mogą dzięki niej osiągnąć więcej w krótszym czasie. W Oktawave chcemy współtworzyć ten proces.
Bio Details →
jerz igor
Jerz Igor
Jerz Igor Genialny duet! BIO Jerz Igor, czyli Jerzy Rogiewicz i Igor Nikiforow to muzyczny duet tworzący muzykę dla dzieci. Ich debiutancka "Mała Płyta" ukazała się w 2014 roku dzięki wsparciu ponad 300 osób na portalu Polak Potrafi, uznana w 2016 roku wydali kolejny album "Jerz Igor Zimą".
Bio Details →
klub komediowy
Klub Komediowy
Klub Komediowy Najlepszy klub w Polsce OPIS Klub Komediowy w Warszawie - improwizacja, stand up, skecze. Pierwsze takie miejsce w Polsce.
Bio Details →
EMAILLABS
EmailLabs
EmailLabs Niezawodny serwer SMTP w chmurze OPIS EmailLabsTM to niezawodny serwer SMTP w chmurze, który z łatwością zintegrujesz z każdym systemem i aplikacją. Wysyłając wiadomości przez nasze SMTP zwiększysz dostarczalność i szybkość wysyłki, uzyskasz dostęp do zaawansowanych danych statystycznych i wsparcie naszych specjalistów e-mail.
Bio Details →
imm
IMM
Instytut Monitorowania Mediów Monitoruje Media :) BIO Jesteśmy zespołem ponad 200 doświadczonych specjalistów, który o mediach wie wszystko. Od 2000 roku skutecznie wyszukujemy, analizujemy i archiwizujemy materiały ukazujące się w mediach. Wykonaliśmy już setki badań różnych marek i firm. Część z nich publikowaliśmy bezpłatnie - zobacz jak badamy media.
Bio Details →
MATEUSZ FRĄCKOWIAK
Mateusz Frąckowiak
Mateusz Frąckowiak Człowiek Teatru! BIO Z wykształcenia politolog i dziennikarz, ale jego największą pasją jest teatr. Pracuje w biurze marketingu Teatru Muzycznego w Poznaniu, gdzie odpowiada między innymi za dobry kontakt z mediami. Autor bloga „Po pierwsze kultura”, gdzie można przeczytać recenzje teatralne i filmowe, a także wywiady z aktorami poznańskich scen. Kiedy nie pracuje,...
Bio Details →
iparkomat
iParkomat
iParkomat Współdzielenie miejsc parkingowych. BIO Znajdź miejsce parkingowe nawet o polowe taniej. A swoje domowe miejsce parkingowe wynajmij, gdy jesteś w pracy. Niech Twój parking też zarabia. Wejdź na www.iparkomat.pl
Bio Details →
sirlocal
Sir Local
Sir Local Łączy klientów z fachowcami! BIO Sir Local to platforma łącząca Klientów z fachowcami. Nasz serwis to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz sprawdzonego, rzetelnego i uczciwego fachowca.
Bio Details →
jadezabiore
JadeZabiore
JadeZabiore Prywatni kierowcy wożą przesyłki. BIO JadeZabiore.pl to platforma społecznościowa łącząca prywatnych kierowców z osobami nadającymi przesyłki. Dzięki niej kierowcy mogą obniżać koszty przejazdów, zabierając paczki do miejsc, do których i tak jadą. Wysyłający paczki mogą znaleźć kierowcę, który dostarczy przesyłkę tego samego dnia – nawet jeśli jest to przesyłka ponadnormatywna.
Bio Details →
back to top